ВАЛИКЛУД 300 Парчиња Храна Јасни Патент Кеси Вакуум Пакет Кеси Јасни Торби За Подароци Запечатлива Торба За Храна Самозапечатување Торбичка За Пакување Храна Торби
  • Неодамнешно

ВАЛИКЛУД 300 Парчиња Храна Јасни Патент Кеси Вакуум Пакет Кеси Јасни Торби За Подароци Запечатлива Торба

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

пластика Патент Кеси Еднократно : нашите кеси за запечатување одговараат за чување храна, како што се бонбони, закуски, колачиња,. Торба За Чај со патент : Изработена од врвен материјал, безбедна за терминска употреба. Торби за подароци : торбичките за торбички за накит се зајакнати, што е навистина и тешка работа. Слатки : овие вреќи за затворање се зајакнати, што е навистина издржливо и тешко. Алуминиумски Кеси : Кеси За Пакување Храна - Јасно запечатување што може да се затвори. Висок носечки и отпорен на истекување ефект. Список на пакети 300 х Карактеристики На пакување-Боја : Црна Закуска Што Може Повторно Да се Затвори . - Големина : Околу 12,00Х7, 50Х0, 10см/4, 72Х2, 95Х0, 04инч желе. - Материјал : торбичка за храна за заклучување НА патент ЗА МИЛЕНИЧИЊА. - Овие затворени се зајакнати, што е навистина издржлив и тежок подарок за накит . - Разумните големини и доволниот капацитет ги задоволуваат вашите секојдневни потреби Кафе Грав За Давање Подароци. - Овие складишта за складирање се погодни за дневно складирање на мали предмети, издржливи и безбедни за складирање храна закуска поштенски. - Можете да ги користите за да ја препакувате закуската во многу мали торбички доказ. - Торбичките се преносливи, можете да ги понесете со вас каде било! Сребрена торбичка За пакување Информации За Кафе Грав и заклучување на патент што може повторно да се затвори ги одржува вашите закуски, грицки чисти и безбедни.складирање Овие торбички се произведени со материјал, што обезбедува безбедност за вашиот миризлив чај, закуски, овошје, погодно за употреба.Украсување храна Доволен капацитет може да ја задоволи вашата секојдневна употреба.