29 х 34 100 Мерач Купола Смалуваат Кеси
  • Неодамнешно

29 х 34 100 Мерач Купола Смалуваат Кеси

DEN 1718.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично е за завиткување корпи за подароци Одговара на корпи со дијаметар до 20 инчи и висина од 34 инчи. Таа е произведена од кристално јасен пвц филм. Куполната форма ги елиминира кучешките ушни агли на дното на корпите. Куполниот врв работи одлично при поставување над горниот дел од ракуваните корпи создавајќи чист, професионален изглед без видливи шевови. 29 х 34" 100 Мерач Купола Смалуваат Кеси. Кутија Партнери SHB2934 H 29 x 34 " 100 Мерач Купола Смалуваат Кеси.