Румикси PS4 Слушалки За Игри, Xbox One Слушалки со 7.1 Surround Sound Stereo, Слушалки За Игри Со Микрофон За Поништување Бучава,Слушалки За Мека Меморија Преку Слушалки PS4 СО LED Свет
  • Неодамнешно

Румикси PS4 Слушалки За Игри, Xbox One Слушалки со 7.1 Surround Sound Stereo, Слушалки За Игри Со Микрофон За Поништување

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*#71 Опкружувачки Звук и Возач На Звучници ОД 50ММ ● слушалки За Игри со единица за звучници од 50мм неодимиумски магнети што создава Стерео Со Опкружувачки Звук 7. Тој нуди висок, среден и низок аудио звук ви овозможува лесно да ги снимите летечките куршуми, стапките и сите ефекти во игрите и да испорачате јасен, јасен и богат звук. ***Удобни и Издржливи Слушалки За Слушалки За Игри Се направени од мек протеин од типот на кожа, супер меки влошки за уши и лесен и самоприлагодлив дизајн на зракот на главата. Нема да чувствувате непријатност од лентата за глава и чашите за уши дури и по долги сесии за игри. Издржлив, одличен избор за семејството и пријателите. * * + Микрофон Со висока Чувствителност + слушалките за Игри обезбедуваат врвна комуникација со неговиот микрофон со ротирачки силиконски цевки од 120 степени, кој обезбедува попрецизен, јасен и мазен глас, што ве тера да уживате во подобрено гласовно искуство. Копчето за исклучување на звукот со еден клик и прилагодувачот на јачината на звукот ви овозможуваат да се чувствувате лесно и удобно. ** * Компатибилност На Супер Платформа / слушалките За Игри се погодни ЗА PS4, Xbox one, КОМПЈУТЕР, лаптоп, ipad мобилен или целиот уред со 3,5 mm jack Белешки : овој производ не е компатибилен Со Xbox 360 и PS3. Користете стар Xbox one бара адаптер на microsoft, ние обезбедуваме само 3,5 mm адаптер кабел. ** € Фантастично Led Светло●Стерео слушалки со микрофон и LED специјално дизајнирани за Игри. Светлата и квалитетот на звукот се направени за да ја истакнат атмосферата на играта. Нема надворешен амбиентален шум, додека уживате во вашиот виртуелен свет на игри. (USB интерфејс само за напојување НА LED светлата). Уживајте во супериорен квалитет на звукот и кристално јасна комуникација со гм300 гејмерски слушалки. Ние ги опремивме слушалките за игри со драјвери од 50 мм за игри, микрофон против бучава кој работи совршено во бучни средини и меки перничиња за уши од мемориска пена обезбедува лесна удобност.