Лмзпј Решетка За Облека Со Полици Мала Решетка За Облека За Висечка Облека Дрвена Решетка За Облека Отворена Гардероба Палто За Плакарот се залага За Спална Соба В?
  • Неодамнешно

Лмзпј Решетка За Облека Со Полици Мала Решетка За Облека За Висечка Облека Дрвена Решетка За Облека Отворена Гардероба

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Овој Модерен стил На Тешка Дрвена Решетка за Облека со Полици за Складирање Висечка Решетка За Облека и нејзината сјајна завршница одговара на повеќето простори дома или на работното место Мултифункционална дрвена решетка за облека закачалка за закачалки полица за складирање за да ги елиминирате купиштата облека и расфрлани чевли во вашата дневна соба. СИЛНА НОСИВОСТ : Тешка Дрвена конструкција Висечка Решетка за Плакарот користете Задебелен лист, не лесно деформиран. Облека Шини палто багажник Идеален За долгорочен организатор за складирање на плакарот. ЕДНОСТАВНА САМОСТОЈНА РЕШЕТКА За ЗАКАЧАЛКИ За ОБЛЕКА Големи Мали Шини За Облека Стојат Отворени закачалки За Гардероба Совршени за детска соба Без плакар, симпатична станица за облекување за деца, мали деца , тинејџери, Мажи, жени, возрасни; ви дава многу простор за палто детска облека и играчки. Користете и Како Цветно Растение. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Оваа Слободна Гардероба За Складирање На Гардероба Може да се користи во ходникот, спалната соба, дневната соба, балконот, Влезот,канцеларијата и продавницата, домови, апартмани за облека, капи, панталони, чевли, чанти, шалови, чадори, складирање box.It може да се користи и како решетка За Цветни Растенија за организирање саксии,закачување корпи на дворот ,балконот,продавницата за цвеќиња. Лесно За Склопување : Склопувањето е ветре и вклучени се сите потребни алатки и упатства. Ние нудиме пријателска услуга за клиенти, Ако вашата ставка пристигне оштетена на кој било начин, слободно контактирајте со нас. Можете да ги ставите полиците лево или десно како што сакате, Закачената Решетка За Облека со Полици за Складирање е корисна за чување капи, чанти, чевли и други додатоци во дофат на оружје,природна боја,лесно да се совпадне со декорот на вашата соба, исто така, pleasетски пријатен модел : ракматеријал за Палто : шумски стил : едноставен и модерен занает : структура на дрвен занаетчиски мебел : заграда Дали да се собере : Вклучен Е Пакет : 1 х Облека Од Дрво решетката 1 x завртка додаток (во собата)мерки на претпазливост : 1.