Играње Покер Картички Заштитен Случај Компатибилен За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Локатор Подарок За Паричник Багаж Јака Мачка Куче Миленичиња
  • Неодамнешно

Играње Покер Картички Заштитен Случај Компатибилен За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Локатор Подарок За

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТПУ Произведено во САД Или Увезено. Материјал - ова е куќиште TPU дизајнирано за airtag apple што го штити вашиот кревок уред од надворешно абење и има ефект на апсорпција на удари. Заштитната кутија е изработена од ТПУ и школка е ситно исечена за совршено да одговара на вашиот уред. Со Синџир На Клучеви - слаткото печатено заштитно куќиште компатибилно за Airtag доаѓа со прстен за клучеви што може лесно да се закачи на вашата торба, чанта или јамка за појас за да можете да ја носите вашата безбедносна ознака со вас и да не ја изгубите лесно. Лесно За Инсталирање-куќиштето за покривање отпечатоци компатибилно за apple airtag е многу лесно да се отстрани. Веќе опремен со прстен за клучеви, нема потреба од дополнителен синџир на клучеви, можете преносно да го носите Вашиот Аеродром и лесно да ги следите вашите работи и без да го попречувате ширењето на сигналот. Практичност - овој случај TPU е индивидуално дизајниран за леснотија на користење и преносливост, што го олеснува прикачувањето клучеви, миленичиња, мачки, кучиња, Bluetooth слушалки и други предмети. Може да се закачи на вашиот ранец кога патувате и лесно се следи и наоѓа. Совршен дизајн-смешна кутија за печатење компатибилна со новиот привезок На airtag На Apple, куќиштето цврсто се вклопува околу Вашиот Air Tag за да се осигура дека ќе остане на своето место, плус куќиштето е отпечатено со уникатен персонализиран дизајн, симпатичен и фанки за уникатниот вас. Куќиште за покривање на tpu компатибилно за заштитниот држач На Air Tag Apple со додатоци за приврзоци симпатична шема за печатење, достапно во црна и розова боја со избор од 1/2/4 парчиња одоздола.