Ксијахиум Црна/Кафеава 4д Свилени Влакна Водоотпорна Маскара Долготрајна Целодневна Маскара За Природно Дебело Зголемување Згуснување Издолжување На Трепките
  • Неодамнешно

Ксијахиум Црна/Кафеава 4д Свилени Влакна Водоотпорна Маскара Долготрајна Целодневна Маскара За Природно

DEN 31.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Веднаш Дебели И Долги трепки 4д Маскара ЗА Трепки Од Свилени Влакна, силна боја, брзо формирање филм, може веднаш да создаде густи и долги трепки, да ги зголеми очите и да ги направи вашите очи пошармантни и завиткани. Природно И Трајно Во Текот На Целиот Ден. Водоотпорната маскара отпорна на дамки по нанесувањето е како природни трепки, многу природна и може да трае цел ден, многу долготрајна, дури и ако сте зафатени со излегување, не мора да се грижите дали ќе ве излупат. Водоотпорен и Анти-дамка и Не-печење. Водоотпорната карактеристика ви овозможува да не влијаете на шминката на трепките кога врне или плива. Нема да се размачка или агломерира кога е изложен на вода и ќе ја задржи почетната состојба на виткање. Тоа е добар избор за девојки кои сакаат забава со вода. Благ и неалергенски. Свила маскара влакна водоотпорен изработен од природни благи состојки, тој е многу удобен и безбеден, погоден за вашата секојдневна употреба и не е лесен за алергиски, безбеден за употреба и безбеден и пријателски за чувствителните очи и носителите на контактни леќи. Почетниците исто така можат лесно да го користат. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговориме за 24 часа,ќе ви ги понудиме нашите најдобри услуги. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Бидејќи компјутерскиот монитор на секого е различен, бојата на сликата може да биде малку поинаква. Ве молиме погледнете ги всушност примените производи. Поради влијанието на екранот, осветлувањето, околината и други фактори, разликата во бојата помеѓу сликата и вистинскиот објект ќе биде предизвикана.