Симпатична ЛИЧНА КАРТА од Нерѓосувачки Челик Или Кутија За Цигари ,Држач За Визит-Картички Со Пиштол Гејл Онлајн
  • Неодамнешно

Симпатична ЛИЧНА КАРТА од Нерѓосувачки Челик Или Кутија За Цигари ,Држач За Визит-Картички Со Пиштол Гејл

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1It тоа е добро за 12-14 цигари или 100 цигари.Вкупна големина : 4 "* 2.Сребрено-бела површина со персонализирана шема, што ве прави поуникатни;.Цврста и убава обвивка за да се спречи деформација на цигарите. Овој висококвалитетен случај има двоен сет на клипови за чување готовина, кредитни картички, возачка дозвола или 14 редовни. Сликата е заштитена со сјаен полимер отпорен НА УВ.