Бујна Брановидна Кратка Бела Перика Отпорна На Топлина Тешка Густина Синтетичка Чипка Предна Перика
  • Неодамнешно

Бујна Брановидна Кратка Бела Перика Отпорна На Топлина Тешка Густина Синтетичка Чипка Предна Перика

DEN 895.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брановидна, 10 инчи, бела чипка предна перика Целосна, густа, тешка густина. Половина рачно врзана чипка предна перика, слободен стил, можете да ја разделите каде сакате. Висококвалитетни влакна отпорни на топлина, можете да користите топлина на неа за да ја рестилизирате. Без заплеткување без пролевање, мазно, меко, свиленкасто. Стилски дизајн, сите фотографии се направени од нас самите и вистинската перика , исто како и прикажаните слики. Текстура : брановидна Или рестилизирајте Се Боја : бела иста боја како прикажаните слики Должина : 10 инчи иста должина како прикажаните слики Чипка : Проѕирна чипка предна или соодветна капа За боја на перика : периките се со средна просечна големина со прилагодлив ремен, можеме да го направиме малку помал и малку поголем за да одговара на речиси големината на главата. Три чешли во внатрешноста на капачето за безбедна перика понатаму. Рачно врзана чипка напред, реална перика, нуди најреална природна линија на коса, сака човечка коса. Ве молиме потсетете : Иако сите фотографии се направени од вистинска перика, можеби малку разлика во бојата поради осветлување и монитор итн. Доколку се грижите, ве молиме контактирајте не за да дознаете повеќе информации слободно пред нарачката.