#K3d9n2 Паметни Очила Bluetooth Очила За Сонце Аудио Очила За Сонце Електронски Музички Очила Вграден Микрофон
  • Неодамнешно

K3d9n2 Паметни Очила Bluetooth Очила За Сонце Аудио Очила За Сонце Електронски Музички Очила Вграден Микрофон

DEN 511.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Предвремено затворање. €Полу-Отворен Звучник За Уво : Bluetooth Очила За Сонце Со Полуотворен Звучник За Уши Ви Овозможува Да Комуницирате Со Светот Додека Слушате Музика. Оваа Технологија Произведува Звук Што Никогаш не би Го Очекувале од Очилата за Сонце.●Напреден Микрофон Систем Q : Hd Микрофон На. Нашите Паметни Очила За Сонце Се Дизајнирани Да Се Фокусираат На Вашиот Глас И Да Го Намалат Звукот На Ветерот И Бучавата Околу Вас. Телефонски Повици Јасно Како Кристал На Bluetooth Очила.●Гласовна Асистентска Врска● : Долго Притиснете Го Копчето На Очилата Две Секунди До. Започнете Го Гласовниот Асистент На Телефоните Како Сири, Држете Ги Рацете Слободни Барајќи Насоки, Временски Услови И Ажурирања На Сообраќајот Лесно.●Високи Перформанси : Време На Полнење : 1-2 Часа, Репродукција На Музика Прибл. 6-10 Часа (Варира Во Зависност Од Јачината На Звукот И Звукот. Извор), Континуиран Разговор Прибл. Стабилна Bluetooth Врска Во Рамките На 10 Метри.`+Bluetooth Слушалки Алтернативи : Нашите Ултра-Лесни Очила Се Опремени Со Анти-Ултравиолетови И Рамки Кои Се Совршени За Различни Форми На Лице. Поларизираните Леќи Блокираат До 99% Од U/Б Зраците И Се Отпорни На Кршење И Гребење. Овие Очила За Сонце Се Најдобриот Избор За Замена На Слушалките Bluetooth На Отворено.Спецификација : Име На Производ : Паметни Очила За Сонцематеријал : Компјутер (Поликарбонат)Капацитет На Батеријата : . 80mahchargent Време : 1-2 Часовен Напон На Полнење : Dc 5vmusic Време : 6-10 Часа Време На Повик : 10-15 Часа Верзија : V5. 0 Растојание на пренос : 10 Метри Пакетот Вклучува : 1 X Очила За Сонце Слушалки1 X Кабел За Полнење1 X Кутија За Складирање1 X Крпа За Чистење1 X Упатство За Употреба. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака.

Product Name:
Smart Sunglassesmaterial