Малофуза Вештачки Аквариум Растенија Пластични Симулирани Вода Крин Лотос Фабрика за Риба Резервоар 10
  • Неодамнешно

Малофуза Вештачки Аквариум Растенија Пластични Симулирани Вода Крин Лотос Фабрика за Риба Резервоар 10

DEN 132.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обезбедете живописна средина за вашите риби и други водни суштества да играат и да се кријат Погодно за чистење и отстранување и помага да привлечете повеќе внимание за вашиот аквариум или аквариум. Материјал : Пластика, Керамика; Дијаметар На Основата : 7см/2. Вкупна Големина : 25 x 18cm/10 " x 7. Нето Тежина : 47гр; Боја : Виолетова. Погоден и за свежа и за солена вода, без токсичен и лесен за секојдневно перење. Спецификација : Сосема нов вештачки аквариумски воден крин. Боја : Виолетова фабриката е дизајнирана со форма на воден крин и е закотвена со керамичка основа, така што ќе остане таму каде што се ставаат во резервоарот за риби.

Brand new artificial aquarium water lily.:
Color:
Purple
The plant is designed with water lily shape and is anchored with a ceramic base, so it will stay where they placed in the fish tank.: