2 ПАРЧИЊА Долга 3,3 инчна Декорација На Коса Чешел Сунѓер Пена Волумен На Коса Испакнете ја нагоре Вметнете Додатоци За Стилизирање На Основата На Косата Назад Напра
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Долга 3,3 инчна Декорација На Коса Чешел Сунѓер Пена Волумен На Коса Испакнете ја нагоре Вметнете

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : 3 бои за вашиот избор(Црна;Кафеава или Беж); Материјал : Сунѓер+Пластика;Пакет : 2 ПАРЧИЊА Големина : Приближно 8,5 см x 6cm/3,3 инчи x 2,3 инчи(Должина x Ширина); нето тежина : Приближно 10,5 g од секоја од нив. База на коса Со чешел, волумен на косата веднаш Лесно се држи со својата анти-лизгава текстура. Многу лесен за употреба;Погоден и за возрасни и за деца употреба;Мала тежина, лесен за носење насекаде.Задолжително за САМОСТОЈНО вашиот сопствен стил на хаит. Можете да направите различни пунџи за коса како што сакате препорачан купувач и прилики-тие се погодни за жени и девојки со долги влакна, од сите возрасти. - Совршен за училиште, работа, случајни настани, свадба, роденден, забава, екипаж на летање, танчери, деверуши, јога, трчање итн.