Mothyskins Кожата Компатибилен СО Pdp Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки-Жлеб 60-ти | Заштитни, Издржливи И Уникатни Винил Обвивка Капак | Лесен За Примена, Отстранување И Промена На
  • Неодамнешно

Mothyskins Кожата Компатибилен СО Pdp Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки-Жлеб 60-ти | Заштитни, Издржливи И Уникатни

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИГРА ВО СТИЛ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3! Не ви се допаѓа Дизајнот од 60-тите? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 ќе бидат уникатни како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Моќни Кожи мека винил кожата покритие, не е направен од гума, силиконски или пластика и тоа не е ТЕШКО случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Нанесете ја вашата Моќна кожа винил налепница лесно и прецизно на Вашата Слушалка Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич, Флорида, гордо изработен во Сад !. Дали Сакате Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 Да Изгледаат Поинаку од Останатите? Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа жлебна кожа од 60-тите е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Дали Сакате Да Ги Заштитите Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3? Со Mothyskins Вашата Слушалка Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 Е заштитена од Гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте ги Слушалките Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 Со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Нарачајте Со Доверба-Задоволство ! Моќните кожи се издржливи, сигурни, направени во нашиот најсовремен производствен капацитет Во Сад и поддржани од нашето задоволство ! Детали за производот : налепница За винил налепница НЕ Е ТВРДА ФУТРОЛА Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра Издржлив, Отпорен На Дамки Стотици различни дизајни Pdp Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки не е вклучен.