Ангоили сер од 2 Терминална Автобуска Лента 4 Позиции терминали Двојна Завртка За Завртки Терминални Блокови Со Капак Блок Со Капак
  • Неодамнешно

Ангоили сер од 2 Терминална Автобуска Лента 4 Позиции терминали Двојна Завртка За Завртки Терминални

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТУД ДИСТРИБУЦИЈА НА ЕНЕРГИЈА блок никел-обложена бакарна шина контактната табла има ниска, добра електрична спроводливост и заштита , носете, побезбедно за употреба. ШИНАТА БЛОК Прицврстувачите со Навој на Терминалот користат подлошки од нерѓосувачки челик и прстени, кои можат да бидат стабилни во средини со високи вибрации. ДИСТРИБУЦИЈА ТЕРМИНАЛ АВТОБУСКА ЛЕНТА повеќе терминални автобуски столбови се совршени за автомобилски и морски жици, помагаат во организирање и расчистување на неуредните жици и се погодни за целата моќност и распределба на земјата. 4-НАСОЧЕН АВТОБУСКИ бар засилен поликарбонат капак за поврзување со најлонска навртка со случаен краток спој. ЗАВРТКА ТЕРМИНАЛИ бар шините со еден ред со Повеќе позиции обезбедуваат уредна и чиста површина за секоја инсталација на вашиот брод или автомобил и се совршени за сите ваши проекти за електрични инсталации. Лесен за инсталирање, користете завртки за да го поправите. Пакет Листа 2 х автобус бар 4 х завртки 24 х терминали Карактеристики - Боја : Избрана Боја. - Материјал : нерѓосувачки Челик, Бакар, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Големина НА КОМПЈУТЕР : Околу 18 , 00 X4, 28 X4, 00cm/ 7, 07 X1, 68 X1, 57in Максимален напон : 300 V/ AC; 48v/ Dc номинална струја : 130 A/ AC; 150 A/ DC - контактната табла со бакарна шина обложена Со Никел има ниска, добра електрична спроводливост и заштита. , носете, побезбедно за употреба. - Повеќе терминални автобуски столбови се совршени за автомобилски и морски жици, помагаат во организирање и јасно неуредно ожичување и се погодни за целата моќност и распределба на земјата. - Засилен поликарбонат капак за поврзување со најлонска навртка со случаен краток спој. - Шините со еден ред со повеќе позиции обезбедуваат уредна и чиста површина за секоја инсталација на вашиот брод или автомобил и се совршени за сите ваши проекти за електрични инсталации. Лесен за инсталирање, користете завртки за да го поправите. - Фина изработка, издржлива и цврста, не е лесна за носење или кинење, заслужувате да ја имате.