Менс Хавајски Цветни Кошули Краток Ракав Се Водат Повик Алоха Кошула Одмор Мажи Тропски Копче Надолу Плажа Кошули
  • Неодамнешно

Менс Хавајски Цветни Кошули Краток Ракав Се Водат Повик Алоха Кошула Одмор Мажи Тропски Копче Надолу Плажа Кошули

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

78% Најлон, 22% Спандекс Произведено во САД Или Увезено. [Совети] Машки Кошули . ако сакате да добиете лабаво/тенок фит, можете да изберете една големина поголема/помала. Ве молиме наведете ја табелата со големини на" ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА НА СЛИКА " пред да нарачате. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ●МАТЕРИЈАЛ● : мешавина Од Полиестер, дише, пријателска за кожата. €Дизајн} : Дизајн : машка кошула, маица,маица,летни маици,блузи за вежбање,спортска кошула,секојдневна кошула,кошула за одмор,кошула за одмор,основна кошула, кошула со долги ракави. ®Прилика : Прилика : основната маичка во еднобојна боја е идеална за состанување,работа,патување,домашна облека,плажа,секојдневен живот итн. ќе сакате да ги носите овие класични врвови со вас каде и да одите!. Совет за перење : се препорачува миење во Машина ладно / закачување суво / миење раце. Повеќе нови производи : Машки Модни Машки Лежерни Кошули Со Копчиња Машки Маици Машка Надворешна Облека Машки Јакни И Палта Машки Атлетски Кошули И Маици Машки Хенли Кошули Машки Џемпери Женска Мода Машка Машка Облека Машка Активна Облека Маици Машки Поло Маици Машка Активна Облека Полос Машки Голф Кошули Машки Долни Кошули Машка Активна Облека Полос. Машки Модни Маици за Маици информации За Производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дома,Дневен Материјал : Стил На Мешавина Од Полиестер : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток / Долг Ракав Јака : О-Вратот V-Вратот Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Врвови Оддел : Графички маици машки маици машки кошули за мажи графички Маици Кошули За Мажи машки графички Маици Маици Маици За Мажи Машки Маици Графички Машки Маици Маици За Мажи Графички Маици За Мажи Модни Графички Маици За Мажи Машки маици машки Маици Машка Облека Машка Активна Облека Машки Хенли КОШУЛИ Машки Обични кошули со копчиња машки маици машки поло маици Машки Резервоар За Активна Облека Блузи Машки голф Кошули Машки Обични Кошули Со Копчиња Машки Маици Машки Поло Маици Машка Активна Облека Маици Машка Активна Облека Поло Машки Кошули За Трчање Машка Велосипедска Облека.