Зизмх Мини Базен Екосистем Аквариум Аквариум Аквариум Аквариум РЕЗЕРВОАР ЗА АКВАРИУМ ЛЕД Разделувач На Светлина Филтер Вода Совршена За Мали Риби
  • Неодамнешно

Зизмх Мини Базен Екосистем Аквариум Аквариум Аквариум Аквариум РЕЗЕРВОАР ЗА АКВАРИУМ ЛЕД Разделувач

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Plasticлна Пластика Хранењето во три фази е погодно за пржење на шрафирање, изолација болест риба, заштита на младенчињата и други намени. Со шест LED тавански светла, поделени на три сини и бели, можат слободно да ја прилагодат бојата на осветлувањето. Плус филтрација на околината, активираниот јаглерод во главата на меурот има функција на квалитет на водата за филтрирање. Отстранлив дизајн за лесно чистење. Вода Фонтани Дома Декорација Домашна Канцеларија Маса Вода Фонтана Фигурини Декорација. Хранењето во три фази е погодно за пржење на шрафирање, изолација болест риба, заштита на младенчињата и други намени.Со шест LED тавански светла, поделени на три сини и бели, можат слободно да ја прилагодат бојата на осветлувањето.Плус филтрација на околината, активираниот јаглерод во главата на меурот има функција на квалитет на водата за филтрирање.Отстранлив дизајн за лесно чистење.Совршен за мали риби.Материјал : asлна Пластикабојка : Сина, Виолетова : (Л) X (W) X (H) 27,5 X 9 X 17,5 см Моќност : бара 4 Секција 1,5 V aaa батерии (не се вклучени).