Deal4GO Вентилатор ЗА Ладење На Процесорот ОД Левата Страна MG45070V1-Q021 - S9A 661-5044 Замена За Macbook Pro 17 A1297 2009 2010 2011 A1286
  • Неодамнешно

Deal4GO Вентилатор ЗА Ладење На Процесорот ОД Левата Страна MG45070V1-Q021 - S9A 661-5044 Замена За Macbook Pro 17

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен Со Macbook Pro 17 " А1297 2009 2010 2011 и а1286 2008 2009 2010 2011 2012 2013 серија П/Н : 661-5044, 922-9295. Производителот Дел Број(и) : MG45070 V1-Q021-S9 A (Процесорот Левата страна). Тип на конектор : 4-пински 4-жица, приклучок, DC 5 V/ 2.0 W, НЕ е потребно лемење. Компатибилен Со А1297 : МБ604Л/А, МЦ266Л/А, МЦ024Л/А, МЦ725Л/А, МД311Л/А. Компатибилен Со А1286 : MB470 LL/A,MB471 LL/A,MC026 LL/A,MB985 LL/A,MB986 LL/A,MC371 LL/A,MC372 LL/A,MC373 LL/A,MC721 LL/A,MC723 LL/A,MD318 LL/A,MD322 LL/A,MD103 LL/A,MD104 LL/А. ОЕМ Вентилатор За серијата Лаптоп А1297 / А1286, ова е вентилаторот за ладење за процесорот на ПРОЦЕСОРОТ. Вентилаторот користи интегриран кабел за флексија На лента за да се поврзе со главната плоча, кабелот за лента се поврзува преку 4-пински конектор што прави приклучок и игра. Спецификации : Connection : 4-pin, plug-in за еднонасочна Струја : DC 5 V / 2,0 W Е P/N : 661-5044, 922-9295 Дел Броеви : MG45070 V1-Q021-S9 A (ПРОЦЕСОРОТ Левата страна) Компатибилен со A1297 - Pro5,2 Почетокот на 2009 година : MB604 LL/A(2.66 GHz Core 2 Duo) - Pro5,2 Средината на 2009 : MC226 LL/A(2.8 GHz Core 2 Duo) - Pro5,2 Средината на 2009 : MC024 LL/A(2.8 GHz Core 2 Duo) - Pro6,1 Средината на 2010 година : BTO/CTO(2.8 GHz Core i7) - Pro6,1 Почетокот на 2011 година : MC725 LL/A(2.2 GHz Core i7) - Pro8,3 Крајот на 2011 година : MD311 LL/A(2.4 GHz Core i7) Компатибилен со A1286 - Pro5,1 Крајот на 2008 година : MB470 LL/A (2.4 GHz Core 2 Duo) - Pro5,1 Крајот на 2008 година : MB471 LL/A (2.53 GHz Core 2 Duo) - Pro5,1 Крајот на 2008 година : MB471 LL/A (2.8 GHz Core 2 Duo) - Pro5,1 Почетокот на 2009 година : MC026 LL/A (2.66 GHz Core 2 Duo) - Pro5,1 Почетокот на 2009 година : MC026 LL/A (2.93 GHz Core 2 Duo) - Pro5,3 Средината на 2009 : MB985 LL/A (2.66 GHz Core 2 Duo) - Pro5,3 Средината на 2009 : MB986 LL/A (2.8 GHz Core 2 Duo) - Pro5,3 Средината на 2009 : MB986 LL/A (3.06 GHz Core 2 Duo) - Pro6,2 Средината на 2010 година : MC371 LL/A (2.