LEMAXELERS Galaxy S9 Плус Случај Samsung S9 Плус Случај Блинг Дијамант Мандала Врежана Паричник Флип Стп Кожа Магнетна Картичка Слотови Со Капакот На Штандот За Samsung Galaxy S9 Плус Д?
  • Неодамнешно

LEMAXELERS Galaxy S9 Плус Случај Samsung S9 Плус Случај Блинг Дијамант Мандала Врежана Паричник Флип Стп Кожа

DEN 175.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен Модел : Само За Samsung Galaxy S9 Плус Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. Изработена Од Врвна Синтетичка Кожа за долгорочна издржливост, таа е отпорна на абење.Изгледаат и се чувствуваат класично, елегантно. Обезбедува целосна сеопфатна заштита додека одржува тенок профил.Четири аголна заштита со висококвалитетна мека внатрешна обвивка на кожата.Амортизирачки материјал чувајте го вашиот телефон антискртах. Куќиштето За Мобилни Телефони Во стилот на книга е дизајнирано да се преклопува назад, функцијата за држач ви овозможува да го прилагодите вашиот паметен телефон во идеална положба за читање или гледање. Прецизните отвори овозможуваат директен пристап до сите карактеристики на телефонот без отстранување на куќиштето и совршено ја штитат Камерата. За LEMAXELERSLEMAXELERS Посветени на обезбедување производи кои се и стилски и квалитетни со грижа за да обезбедат точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред. И сето тоа се продава по разумна цена. Компатибилен Модел : Samsung Galaxy S9 Плус Само Карактеристики : - овој производ е изработен од квалитетна Стп кожа која е безбедна и заштитна, мала тежина која совршено одговара на вашиот телефон.Слотови за картички за секојдневна употреба, чувајте го вашиот уред, картички и готовина во овој издржлив случај. Специјално дизајниран за луѓе кои го сакаат квалитетот и вредноста! Дизајнот го прави нашиот случај покорисен, можете да пристапите до сите копчиња со Куќиштето и големината ви е удобна за фаќање. - Оваа стилска висококвалитетна задна кутија е дизајнирана да понуди заштита од удари, испакнатини, гребнатини и нечистотија и ќе го одржува вашиот телефон во совршена состојба и заштитен со стил со овој мек додаток за куќиште за кожа, Заштитете го вашиот скап мобилен телефон со оваа голема вредност.Совети : Вашето задоволство е многу важно за нас. Ве молиме Споделете ги вашите размислувања ако сте задоволни со нашите артикли и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте не прво.