TREXD Складирање Може Кујна Запечатени Тегли За Зрна/Кафе Грав/Чај Домаќинство Транспарентен Контејнер За Складирање
  • Неодамнешно

TREXD Складирање Може Кујна Запечатени Тегли За Зрна/Кафе Грав/Чај Домаќинство Транспарентен Контејнер За

DEN 3806.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е идеална кутија за складирање за сите или мелени зрна кафе, чај, шеќер итн Карактеристики : издржлив, лесен за чистење. Изгледа стилски и одлична декорација на вашиот кујнски шалтер. Исто Така Може да се Користи За Зачини, Шеќер, чај, Кафе Грав, Итн Во Зачувување, Бар, Партија, Семејство, Трпезарија, Кујна, Хотели, Кафуле Суштински Избор. Транспарентно тело на конзерва, содржината е јасна на прв поглед, содржината е јасно видлива, а работите лесно се земаат. Ова е идеална кутија за складирање за сите или мелени зрна кафе, чај, шеќер итн.Карактеристики : издржлив, лесен за clean.It изгледа стилски и одлична декорација на вашиот кујнски шалтер.Исто Така Може да се Користи За Зачини, Шеќер, чај, Кафе Грав, Итн Во Зачувување, Бар, Партија, Семејство, Трпезарија, Кујна, Хотели, Кафуле Суштински Избор.Транспарентно тело на конзерва, содржината е јасна на прв поглед, содржината е јасно видлива, а работите лесно се земаат.Материјал : пластична листа на производи : 1 парчиња *Херметички Контејнер За Храна вклучено Е само шишето, не се вклучени украсни слики како што се зачини од зрна кафе.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.Споредете ги големините на деталите со вашите, дозволете грешка од околу 1 см, поради рачно мерење.