Стихо Прва Класа Формула За Раст На Трепките За Очи Серум За Шминка За Убавина
  • Неодамнешно

Стихо Прва Класа Формула За Раст На Трепките За Очи Серум За Шминка За Убавина

DEN 560.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добијте подолги, полни трепки без рецепт Не маскара или шминка. Полни, подолги, потемни трепки за само 4 недели. Нанесете на линијата на трепките за да го стимулирате растот. Добијте подолги, полни трепки без рецепт. Не маскара или шминка! Оваа пробивна формула за раст која содржи мешавина од протеини, витамини и хранливи материи е клинички докажано дека ви дава поцелосни, подолги, потемни трепки за само 4 недели! Нанесете на линијата на трепките за да го стимулирате растот на луксузните трепки.