Калори Детски Ранец 7 парчиња Клипови За Коса За Сирена, Светки Сирена Опашка Коса Сјај Плажа Риба Коса Барети За Девојчиња Мали Деца Мини Ранец
  • Неодамнешно

Калори Детски Ранец 7 парчиња Клипови За Коса За Сирена, Светки Сирена Опашка Коса Сјај Плажа Риба Коса Барети За

DEN 145.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?️+Практични и Декоративни Закрпи Се Прекрасна Опција За Подарок За Роднини и Пријатели, Особено за Оние Кои Сакаат САМ ?️ ● Овие Ткаенини Закрпи За Облека се Изработени од Врвен Материјал, Издржливи и Практични и Лесни за Употреба. ?️ ● Прикажан Со Дизајн На Форма На Опашка Од Сирена, Со Декорација На Школка и Ѕвезда, Го Прави Привлечен и Добра Декорација, Вашиот Шарм Подобар. ?️ ● Нашите Закрпи Се Погодни за Украсување или надоместување На Штипки За Коса, Оштетен Текстил, Облека, Фустани, Ранци, Шалови, Завеси,. ?️ ● Совршено Надополнување На Клипови За Коса, Други Додатоци За Коса или Различни Костими, Фустани За Забави, Костими За Изведба, Косплеј костими,. Опис овие Закрпи за Облека, Изработка На Клипови За Коса се Направени од Врвни Материјали, Практични и Стилски. Одликуван со Форма На Опашка Од Сирена, Со Дизајн На Школка и Морска Ѕвезда, Ги Прави Да Изгледаат Деликатни и Полни Со Елеганција. Прекрасна Декорација На Женска Облека или Шноли За Девојки, Исто Така Специјален Подарок за Вашите Пријатели и Семејство, Особено за Оние Кои Сакаат САМ.Карактеристика-Боја : Избрана Боја-Материјал : Ткаенина-Големина : Околу 10, 30 X9, 00 X1, 20cm/4, 05 X3, 54 X0, 47npackage, Вклучувајќи 7 X Ткаенина Сирена Опашка Орнаменти.