Делови Експрес 2 Пакет Кадифени Прстен Кутии, Обетка Приврзок Накит Случај, Прстен Обетки Подарок Кутии, Накит Дисплеј
  • Неодамнешно

Делови Експрес 2 Пакет Кадифени Прстен Кутии, Обетка Приврзок Накит Случај, Прстен Обетки Подарок Кутии, Накит

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€МОДЕРЕН ДИЗАЈН q : Оваа гроздобер кутија за накит со 1 слот има модерен стил, таа е универзално погодна за прстени од било кој стил и големина Оваа прстенеста кутија е изработена од добар квалитет и стилски, оваа витрина со отстранлив капак што нема да се олабави дури и по тешка употреба. Дизајниран за долгорочна употреба. ●ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ q : куќиштето За Прстен е изработено од кадифеен материјал, има мазна површина, нежен допир и јасни и светли бои. Оваа извонредно изработена кутија за накит со прстен може ефикасно да го зачува вашиот накит од каква било штета или абење. Тоа носи многу изненадувања во нашите животи. ●СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА● : кутија за веренички прстен, неговата компактна големина ни овозможува лесно да ја држиме во пламата на раката или да ја ставиме во џеб или торба. Кутијата со квадратни прстени е мала и деликатна, привлечна по целокупниот изглед. Многу погодно за употреба како кутија за складирање. 2 парчиња во пакување. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКА q : прстенестата кутија за предлог е стилска и издржлива, совршена е за свадбена фотографија, складирање на венчален прстен, предлог за свршувачка, фотосесија за свадба, фотосесија за свадба, невестински туш, годишнина, родендени, Денот на Вљубените И Божиќни подароци. Оваа кутија за накит можеме да ја користиме и за чување обетки, столпчиња, брошеви и накит како кутија за складирање. €СОВРШЕН ПОДАРОК q : гроздобер прстен кутија е многу погодна за свадба, тоа може ефикасно да ја подобри атмосферата и радоста на свадбата. Оваа кутија за подароци со прстен е пренослива и практична, може да се користи и како кутија за накит за сопруга, ќерка или женски пријатели. Оваа прстенеста кутија е повеќекратна употреба. Совршен е за секој стил и големина на прстени. Гроздобер прстен кутија е исклучителна во изработка и има стилски изглед. Особено погоден за парови. Може да се користи и како кутија за накит. Име На Производот : Прстен Кутија. Материјал На Производот : Кадифе. Количина на производ : 2 парчиња/ Карактеристики на пакувањето : 1.