Андонгнивел Женски Зимски Панталони Од Руно Шерпа Обложени Панталони Активни Трчачки Џогер Панталони
  • Неодамнешно

Андонгнивел Женски Зимски Панталони Од Руно Шерпа Обложени Панталони Активни Трчачки Џогер Панталони

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворање на врвка Ткаенина 70% Памук + 23% Полиестер + 7% Спандекс. Повод - - - - Погоден За Дома, Училиште, Работа, Вокација,Патување, Вечера,Состаноци, Пазарењетн. Подарок - - - - совршен подарок за Пријатели, Сопруга, Мајка, Тетка, Баба, Девојка или Семејство. Големина - - - - Пред нарачката, ве молиме внимателно проверете Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, благодарам. Карактеристики - - - - Еластично затворање,два странични џебови, прилагодлив струк за влечење за удобно вклопување.повеќе бои за избор. Добредојдовте Во Продавницата Андонгнивел! Андонгнивел Руно Панталони Карактеристика : Ткаенина : Памук + Спандекс Пол : Жени / Јуниори Сезона : Season, Пролет, Зима Должина : Целосна Должина Шема : Цврста Боја Карактеристики : Еластична Половината, Шерпа Наредени Основен Дизајн : еластична половината Со врвка Предупредување За Топлина : 1. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да купите.За транспортот : испораката на ЕУБ обично трае 15-25 дена за да пристигне. Ве молиме дозволете 0,4-0,8 инчи разлика во големината поради рачното мерење.