МИЛБОН КРЕАТИВЕН СТИЛ Задебелување Магла 4
  • Неодамнешно

МИЛБОН КРЕАТИВЕН СТИЛ Задебелување Магла 4

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зајакнете ја косата додека создавате максимален волумен Оваа Магла ги полни поединечните нишки додека додава еластичност за долготрајно, флексибилно држење. Натопен со мед и пантенол што го подобрува сјајот, ја штити косата од оштетување од топлина и ја зголемува контролата за време на издувните гасови-без никогаш да стане вкочанета или крцкава.