Двостран Чешел За Чешлање Кучиња За Отстранува Заплеткувања Јазли Сплетена Нечистотија Коса, Нерѓосувачки Челик Тркалезни Широки Густи Заби Метални Миленичиња Ч?
  • Неодамнешно

Двостран Чешел За Чешлање Кучиња За Отстранува Заплеткувања Јазли Сплетена Нечистотија Коса, Нерѓосувачки Челик Тркалезни

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Цврсти другата страна пофини чешел заби е совршен за детали за мали области околу лицето, се препорачува за тенки слоеви ●Лесните густи заби можат да ги чешлаат очите, ушите, носот и некои фини влакна на нозете.Ве МОЛИМЕ Имајте Предвидкористењето на чешел за чешлање миленичиња не може да биде полесно. Се што треба да направите е полека да ги лизнете игличките преку палтото на вашето домашно милениче.(Чешел во насока на раст на косата) Ако косата почне да се таложи, едноставно отстранете ја од игличките онолку често колку што е потребно додека ја чешлате мачката или кучето.