Силиконски Кеси За Складирање Силиконски Гумени Производи Торба За Торба Силиконска Торба Торба За Чување Бања Бања Плажа Надворешна Торба За Носење Торба За Пазу
  • Неодамнешно

Силиконски Кеси За Складирање Силиконски Гумени Производи Торба За Торба Силиконска Торба Торба За Чување Бања

DEN 1537.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Силика гел Лесен За Употреба : Деформабилен Материјал, Лесен За Носење И Рамо, Преклоплив И Деформиран За Секојдневно Складирање. Широко Складирање : Склопувачка Корпа За Купување Совршена За Внатрешна И Надворешна Употреба Како Организирано Млеко,, Материјали за Чистење, Облека, Храна, Алатки,Датотеки, Материјали за Бања, топки или Други Предмети. Погоден За Секојдневно Купување Намирници, Патувања На Плажа, Излети, Корпи За Перење Алишта, Складирање Кујна, Складирање Храна Итн. Прекрасни Бои Боја И Уредни За Вашите Четири Сезони и Ви Олеснуваат Да Патувате Подгответе Чинии Садови За Миење Садови Сад За Садови Кујна Складирање Херметички Стакло Контејнери За Складирање Храна Организатор Кујна Маринирање Контејнер Стаклени Контејнери Со Капаци Кујна Организација Фиоки Воздушни Контејнери Контејнери За Складирање Житни култури. Силиконски Кеси За Складирање Силиконски Гумени Производи Торба Силиконска Торба Торба За Бања Торба За Складирање Бања Плажа Надворешна Торба За Носење Торба За Пазуви Контејнер За Супа Опис : Материјал : Големина на силика Гел : 30cn X26cm X8cm/11. 1in издржат температура : 60°~250° ќе добиете : 1pc кошница.