Пар Пушеле Домување Јасно Агол Фарови+3Д ПРЕДВОДЕНА Пушеле Леќа Опашка Светла Компатибилен Со Форд Супер Должност
  • Неодамнешно

Пар Пушеле Домување Јасно Агол Фарови+3Д ПРЕДВОДЕНА Пушеле Леќа Опашка Светла Компатибилен Со Форд Супер Должност

DEN 572.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Led Осветлување Qvre Користи Залиха Обратна Сијалица. Модели На Светилки : H13 Долг Зрак / Средно Светло. Тип на зрак : Халоген /Светилки Не Се Вклучени. Que носи Поинаков Изглед на Вашето Возило Што е Одлично За Употреба Во Шоуто или За Замена На Старите И Истрошени Фарови/Задни Светла. Фар (фар) е светилка прикачена на предниот дел на возилото за да го осветли патот напред. Перформансите на фаровите постојано се подобруваа во текот на староста на автомобилот, поттикнати од големиот диспаритет помеѓу дневните и ноќните сообраќајни жртви. Фаровите се една од најважните компоненти на вашето возило; тие ви овозможуваат јасно да го видите патот пред вас во текот на ноќта и во секое лошо време што може да се појави. Нашите Фарови го надградуваат лицето на вашето возило со јасен стил и екстремен опсег.Опашките светла се неопходност за секој што сака да го додаде тој сопствен изглед на својот автомобил или камион. Опашките светла се совршени за замена на сите скршени или избледени фабрички опашки светла и му даваат на вашиот автомобил или камион одличен нов изглед. Во споредба со другите модификации на стилизирање, нашите опашки се релативно ефтини и исклучително лесни за инсталирање. Повеќето автомобили имаат на располагање различни опашки светла, вклучувајќи ги и оние со куќишта од хром, чад и јаглеродни влакна.Вклучен пакет : 1 Х Пар Фарови (Лево И Десно)1 Х Пар Опашки Светла (Лево И Десно)овој производ е компатибилен со : 11-16 ФОРД Ф-250 СД, Ф350 СД, Ф-450 СД, Ф-550 СД.