Техничка Прецизност Замена ЗА ОСРАМ Силванија ФБ40/CWX/6 Сијалица 12 Пакет Е Компатибилен СО ОСРАМ Силванија
  • Неодамнешно

Техничка Прецизност Замена ЗА ОСРАМ Силванија ФБ40/CWX/6 Сијалица 12 Пакет Е Компатибилен СО ОСРАМ Силванија

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

База : Г13 Средни 2 Пински Центар-До-Центар Спецификации : Т12 40В Флуоресцентна Сијалица. Единица По Продажба : 12 Пакет. Боја : 4100К Кул Бело. Одрекување : Техничката Прецизност препорачува двојно проверување на спецификациите на вашата светилка, тела, уред и/или апарат и димензиите на вашата стара ставка пред да ги купите нашите производи. Оваа ставка е технички прецизен производ за замена произведен со Техничка Прецизност. Ако имате прашања, прашања или повратни информации, ве молиме не двоумете се да ја контактирате нашата поддршка за клиенти. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!. Техничката Прецизност е производител и дистрибутер на осветлување посветен на обезбедување сигурно осветлување и производи од батерии за сите ваши уникатни апликации за осветлување!.