Кабилок 3 парчиња 5 Козметика Задна Врата Домашен Накит Канцеларија Кло Голема Просторија За Складирање Пликови Торба Организатор Слој Спална Соба Други Кујнски О?
  • Неодамнешно

Кабилок 3 парчиња 5 Козметика Задна Врата Домашен Накит Канцеларија Кло Голема Просторија За Складирање

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

оксфорд ткаенина ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ВРАТИТЕ што се ПРЕКЛОПУВААТ Заштедете простор, висечкиот дизајн нема да зазема премногу простор. Држач за СКЛАДИРАЊЕ на ВРАТАТА користи и материјали, и. ВИСИ ЏЕБ ОРГАНИЗАТОР тој е лесен, поддржан дрвени стапчиња, лесен за движење и складирање. ВРАТА ОРГАНИЗАТОР ТОРБИЧКА висок квалитет и материјали, и . висечки држач за плакарот. ВРАТА ВИСИ ТОРБА Повеќеслоен и мулти - џеб дизајн, класифицирано складирање. Пакет Листа 3 x виси торба 9 x торба куки 6 x Мали Куки Карактеристики-Материјал : 600d оксфорд крпа Виси Торбичка За Складирање. - Има простор за складирање со голем капацитет, правејќи Мали предмети организиран Организатор За Закачување Накит. - и материјали, И Виси Џеб Плакарот. - Боја : Сива преку организаторот на плакарот на вратата. - Големина : околу 72,00Х34, 00Х7, 00см/28, 30Х13, 36Х2, 75 инчи врата виси торбичка торба. - Ткаенина од оксфорд, класично совпаѓање на бои, дизајн со повеќе џебови и удобен држач за складирање на вратата. - Тоа може да ви помогне да ги организирате вашите различни предмети добро виси врата организатор. - Складиштето е уредно и уредно, што може да се закачи зад вратата виси организатор на чевли.Информации за стокатаден држач За складирање Оваа торба е изработена од врвен материјал од ткаенини од оксфорд, за долготрајна употреба.организаторите На вратите Што се преклопуваат Дизајнираат мултифункционални прегради, посебно складирање, што е погодно за да ги пронајдете потребните работи, тие влегуваат во а.