ЕЗМИТ Г10-Нож Рачка Растојание Материјал - - Кул Сива
  • Неодамнешно

ЕЗМИТ Г10-Нож Рачка Растојание Материјал - - Кул Сива

DEN 440.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Г10-Нож Рачка Растојание Големина на лист : (3 х 12) Инчи. Дебелина : (0,060 Инчи). Боја : Кул Сива. Произведено во САД. Ние нудиме најдобрите сад Направени Г10 растојание материјал на пазарот. Овој мерач (0,060 инчи) најчесто се користи за создавање разделувачи со обоени рачки за преклопување и фиксирани ножеви, како и обоени акценти на потпори, штитници и споеви на задникот. За разлика од разделувачите базирани на хартија, нашиот материјал За растојание Г10 не компресира, собира или фитил течности. Исто така е лесен за полирање и нуди точен натпревар во боја. Оваа ставка е (Кул Сива) Единечна боја Г10 лист. Спецификации На производот Г10 - Боја На Растојание = ладна сива големина на Листот = (3 х 12) Дебелина на Инчи = (.060) Инчи Направени ВО САД Забелешка : препорачуваме користење на респиратор или маска при брусење, пила или работа со овој материјал. Нож примерок слики со користење на Нашите G10 растојание материјал во оваа листа се само за прикажување и не се дел од оваа понуда. Ве молиме погледнете ги индивидуалните спецификации на производите за вистинската боја и дебелина.