Онетигрис Воена Миленичиња Сад Склопувачки 32 Мл Третираат Храна &засилувач; Држач За Вода За Мало До Средно Кученце Куче
  • Неодамнешно

Онетигрис Воена Миленичиња Сад Склопувачки 32 Мл Третираат Храна &засилувач; Држач За Вода За Мало До Средно

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИЗДРЖЛИВА висока изведба 500д најлонска конструкција на издржливост и одлична отпорност на нечистотија/триење, со 100% водоотпорна квалитетна ткаенина за обложување, не обезбедува протекување во текот на 24 часа ПРОСТРАНА 32оз (0,9 Л) капацитет со голем отвор за домашни миленици да јадат/пијат со погодност. ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ : водоотпорен ентериер кој е отпорен на маснотии, лесен за чистење и брзо се суши; структура врамена Со Тврда обвивка за садот да ја држи храната/водата и да стои исправено. ШИРОКА ПРИМЕНА : карабин од алуминиумска легура за прицврстување на прицврстувачи за кучиња, ремени, торби и пакувања; Идеален За секојдневни прошетки со кучиња, обука на кучиња, патувања на отворено, камп за кучиња или пешачење. К9 ТАКТИЧКИ КУЧЕНЦЕ САД : убав сад за кучиња што шетаат добро се комбинира Со Тактички елек За кучиња Онетигрис, можете да ја комплетирате тактичката облека на вашето домашно милениче кул гледајќи со овој сад за храна со вода. Сопствениците на кучиња би го ценеле овој производ. Едноставен, но паметен сад за пуч за оние што се во движење, со уникатен склопувачки дизајн кој се преклопува мал како кутија цигари, со карабина за прицврстување на ремен за кучиња, појас за половината или вреќи и пакувања. Вадењето на вашето кученце никогаш не било полесно со оваа носивост 32оз (0,9 Л) сад за миленичиња. Ние секогаш им обезбедуваме опрема за такти-кул кучиња на нашите воени обожаватели за да го комплетираме К9 на вашето кученце како вас. Овој е исто така убав низок профил и одлични перформанси за секојдневна употреба. Едноставно превртете ја и прицврстете ја бравата и така се отвора за секунда. Лесен за употреба и лесен за носење! Нека вашиот меки задник за носење на сопствениот сад од сега па натаму. Работи префект за куче од мала до средна раса како Бигл, Граничен Коли, Бостон, Јорки, француски булдог, Јаскек Расел Териер, питбул итн.