115 Парчиња Украси За Моминска Забава Поставете 15 Парчиња Чаши За Моминска Забава 100 Парчиња Десерт Со Прстенест Прст Салфетки Чаши За Невестинска Забава Розово Зла?
  • Неодамнешно

115 Парчиња Украси За Моминска Забава Поставете 15 Парчиња Чаши За Моминска Забава 100 Парчиња Десерт Со

DEN 367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот Вклучува : ќе добиете 15 парчиња чаши од розово злато во 16 мл и 100 парчиња салфетки за десерти, доволно количество и идеална комбинација за да ги задоволите потребите на гостите на забавата Соодветна Големина : секоја чаша за невестинска забава е околу 9 см/ 3,54 инчи во висина, 16 мл капацитет, мала тежина и погодна за држење во рака; големината на салфетката за свршувачка е 6,5 х 5 инчи, извонредна и компактна, лесна за употреба. Дизајн на Розово Злато : чашите за моминска вечер и салфетките за невестински туш се отпечатени во розово злато, украсени со рака и прстен на прстенот на површината, роман и значаен и е идеална декорација заachенски забави. Сигурен и Услужлив : чашите за забави во розово злато се главно направени од пластика, што е безбедно и сигурно во квалитет и удобно за употреба; можете да ги фрлите директно во ѓубре или повторно да ги користите. Мултифункционална Апликација : овие украси за моминска вечер се погодни за повеќето прилики, како што се свадбени забави, невестински тушеви, тушеви за бебиња, свршувачки забави, роденденски забави, забави во компанијата итн., создавање стилска и шармантна атмосфера за овие активности. Карактеристики : Широко применети чаши : овие чаши од розово злато се извонредни по изглед, погодни по големина, применливи за чување шампањ, пиво, коктели итн. и се идеални украси заachенски забави.Убави подароци за другите : украсите на свршувачката се деликатни и сигурни, кои можат да се применат како убави подароци за вашите семејства и пријатели кои сакаат да ги украсат своите забави.Спецификации : Материјал : чаши од розово злато : пластична боја : розово злато, бело : Висина : Околу 9 см/ 3,54 инчи капацитет : околу 16 озпакети вклучува : 15 х златни чаши од роза100 х салфетки за Прстенести белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.