Држач За монети, 5 РЕШЕТКИ СО ГОЛЕМ Капацитет ABS Пластика Отпорен На Абење Издржлив Клип На Дизајн Куќиште За Монети Мала Тежина Лесен Диспензер За Монети За Носење ?
  • Неодамнешно

Држач За монети, 5 РЕШЕТКИ СО ГОЛЕМ Капацитет ABS Пластика Отпорен На Абење Издржлив Клип На Дизајн Куќиште За Монети

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практична Употреба : држачот за монети е дизајниран да складира разни монети, вклучувајќи Четвртина, Никел, Денар, Пара, задоволување на вашите потреби Голем Капацитет : 5 дизајнот на одделот овозможува голем капацитет, а уредната организација на монети ќе го поедностави броењето на монетите. Одличен Материјал : Усвојување на премиум абс материјал, случајот со монети најверојатно нема да се скрши и има добра издржливост за долгорочно користење. Идеален Подарок : можете да ја дадете кутијата за монети на вашето семејство и пријатели за годишнина, роденден, итн., помагање во формирање добри навики. Лесно Носење : Доаѓа со мала тежина и компактна големина од 65 х 61 х 25мм, многу погодно за носење за надворешна употреба. Практична Употреба : држачот за монети е дизајниран да складира разни монети, вклучувајќи Четвртина, Никел, Денар, Пара, задоволување на вашите потреби. Голем Капацитет : 5 дизајнот на одделот овозможува голем капацитет, а уредната организација на монети ќе го поедностави броењето на монетите. Одличен Материјал : Усвојување на премиум абс материјал, случајот со монети најверојатно нема да се скрши и има добра издржливост за долгорочно користење. Идеален Подарок : можете да ја дадете кутијата за монети на вашето семејство и пријатели за годишнина, роденден, итн., помагање во формирање добри навики. Лесно Носење : Доаѓа со мала тежина и компактна големина од 65 х 61 х 25мм, многу погодно за носење за надворешна употреба. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Држач За Монети : Големина На Пластичен Производ : Прибл. 65 х 61 х 25мм / 2.98 Во Боја : Црн Пакет Листа : 1 х Носителот Монета Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Калибрацијата на мониторот е неконзистентна, бојата на предметот прикажан на фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот објект.

Item Type:
Coin Holder
Material:
Plastic
Product Size:
Approx. 65 x 61 x 25mm / 2.56 x 2.4 x 0.98in
Colour:
Black
Package List:
1 x Coin Holder:
Note:
1. Please allow 1‑3mm error due to manual measurement. Thanks. :
2. The monitor calibration is inconsistent, the colour of the item shown in the photo may be slightly different from the actual object. :