Шлејпер за замена на боксерот - Делови за замена на странични четки од 6,1 инчи за серии на Roomba 500 600 700
  • Неодамнешно

Шлејпер за замена на боксерот - Делови за замена на странични четки од 6,1 инчи за серии на Roomba 500 600 700

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара 500 600 700 серии Ротирачките странични четки извадете ја нечистотијата подобро од аглите и рабовите под масите и столчињата. Список на пакети : Вклучува 1 странична четка, 1 завртка, дијаметар 15,5 см 6,1 инчи. Ротирачка странична четка. Ротирачката странична четка може подобро да ја отстрани нечистотијата од аглите и рабовите под масите и столчињата. Погодно за серија i Robot 500 600 700. Одговара 500 600 700 серии. Ротирачките странични четки извадете ја нечистотијата подобро од аглите и рабовите под масите и столчињата. Список на пакети : Вклучува 1 странична четка, 1 завртка, дијаметар 15,5 см 6,1 инчи. Ротирачка странична четка. Ротирачката странична четка може подобро да ја отстрани нечистотијата од аглите и рабовите под масите и столчињата. Погодно за серија i Robot 500 600 700. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и сигурен. Ротирачки странични четки подобро отстранете ја нечистотијата од аглите и рабовите под масите и столчињата. Одговара на Roomba 500 600 700 серија. Уживајте во истите одлични перформанси како оригиналите. Висок квалитет и 100% сосема нови. Спецификација : Карактеристики : Изработено од високо квалитетен материјал, издржлив и сигурен. Ротирачките странични четки Отстранете ја нечистотијата од аглите и рабовите под маси и столчиња подобро. Погодно е за серија на Roomba 500 600 700. Уживајте во истите одлични перформанси како оригиналите. Спецификација : Состојба : 100% сосема нов материјал : пластика. Боја : како што е прикажано на сликите. Дијаметар : 15,5 см/6,1 инчи. Содржина на кутијата : 1 x странична четка. Забелешка : Ве молиме, оставете мали грешки поради рачното мерење и проверете дали не ви пречи ова пред да нарачате. Ве молиме, разберете дека боите може да имаат хроматски аберации како различно поставување на слики. Забележете дека новиот тип и стариот вид на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали не ви пречи ова пред да нарачате.

Features:
Made of high quality material, durable and reliable. :
Rotating side brushes remove dirt from corners and edges under tables and chairs better. :
Suitable for Roomba 500 600 700 series. :
Enjoy the same excellent performance as the originals. :
High quality. :
Specification:
Condition:
100% Brand New
Material:
plastic.
Colour:
as shown in the pictures.
Diameter:
15.5 cm/6.1 inches.
Box contents:
1 x side brush. :
1 x screw. :
Note:
Please allow slight errors due to manual measurement and make sure you do not mind this before ordering. :
Please understand that colours may have chromatic aberrations as different placement of pictures. Please note that the new type and old type of this product will be sent at random, and make sure you do not mind this before ordering. :
/> :