32 Парчиња Трка Автомобил Партија Корист Кеси И Трки Знаме Гумени Нараквици Во Собата, со 16 Врвка Ранец 16 Силиконски Нараквици Тркачки Автомобил Роденденска Забава
  • Неодамнешно

32 Парчиња Трка Автомобил Партија Корист Кеси И Трки Знаме Гумени Нараквици Во Собата, со 16 Врвка

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјали За Тркачки Забави : има 32 парчиња услуги за забава со тркачки автомобили, вклучувајќи 16 парчиња ранци со врвки за тркачки автомобили во 8 стилови, 2 парчиња по стилови и 16 парчиња гумени нараквици со тркачко знаме во 2 стилови, 8 парчиња по стил, доволни количини и разновидни стилови можат да ги задоволат вашите потреби за забава Исклучителни Обрасци : чантите за врвки за тркачки автомобили се дизајнирани со 8 стилови на тркачки дезени, како карирано знаме, трофеј, автомобил, кацига, семафор итн., стилски и убав, ќе го фаворизираат и момчињата и девојчињата; тркачките нараквици се испечатени со бело и црно тркачко знаме, едноставни и дарежливи, погодни за носење момчиња, девојчиња и возрасни. Дизајн На врвка : торбата за подароци за тркачки автомобил го прифаќа дизајнот на врвката, кога излегувате, можете лесно да ги влечете јажињата од двете страни за да ја затворите торбата, а потоа да ја носите на рамо, ослободувајќи ги рацете; дизајнот на врвката е многу погоден за отворање и затворање и може да избегне дневните предмети да бидат изгубени или испуштени; и Оваа торба може да се преклопи во мало парче за носење во џеб, зафаќа малку простор, лесен за носење. Информации за производот : тркачките чанти за врвки се околу 10 х 12 инчи /25 х 30 см, погодни за чување закуски, играчки и така натаму; нараквиците со карирано знаме се приближно. 7,95 х 0,47 инчи/ 20,2 х 1,2 см, фитинг за деца и возрасни; торбата за тркачки автомобил е изработена од квалитетен полиестер, кој е лесен и сигурен, може да се пере и еднократно, не е лесен за кршење или избледување; нараквиците за забава со карирано знаме се изработени од квалитетен силикон, не е лесен за кршење, може да се нанесуваат долго време. Широка Употреба : овие фаворити за автомобилски забави може да се применат за различни прилики, вклучувајќи детски роденденски забави, тркачки тематски забави, две брзи роденденски забави, собирање пријатели, училишни активности и многу повеќе.