Сонбион Простор Грејач, 1500w Електричен Грејач ПТЦ Керамички Грејач Со Термостат, 70 Степен Осцилација Вентилатор Грејач За Внатрешна, Гаража, Канцеларија, Спална Со?
  • Неодамнешно

Сонбион Простор Грејач, 1500w Електричен Грејач ПТЦ Керамички Грејач Со Термостат, 70 Степен Осцилација Вентилатор

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?●Ефикасно Греење Брз Грејач На Вентилатор За Топлина Е Опремен Со напреден керамички елемент за греење и максимална моќност од 1500w Грејачот на кулата може брзо да го загрее воздухот за 2 секунди со сигурна технологија за керамичко греење, да создаде топлина и удобен дом. ?●Висококвалитетен Птц Керамички Грејач●Пренослив Грејач е изработен од огноотпорен абс материјал, ПТЦ керамички грејач и алуминиумска цевка, низок термички отпор со висока ефикасност на пренос на топлина. Површинска изолација и висока безбедност. Опремен со прилагодлив термостат, кој може да ве одржува удобно цело време. ?`+Мулти Безбеден Заштитен Систем Грејач●безбедносен систем автоматски ќе го исклучи грејачот на просторијата кога ќе се прегрее или ќе се преврти случајно. Сите грејачи се строго двојно проверени и одобрени СО ЕТЛ сертификација. Само уживајте во удобната топлина безбедно. ?●Тивки Грејачи за Внатрешна Употреба ● 2 режими на греење 1500w/900w во режими на висока/ниска топлина за лесна контрола. Спална соба грејач е само 40 d B природен ветер глас во висок режим. Нема нарушување за спиење, работа. Компактен и лесен со рачка за удобност, можете лесно да носите мал грејач од дневната соба до бањата, спалната соба, просторијата за учење итн. ?●70 Степен Широко Распространет Осцилирачки Грејач●70°широк агол осцилирачки електричен грејач за рамномерно распределување на топол воздух на различни делови од голема просторија. Одлично за семејства во дневна соба или колеги во канцеларија. Земете ги топло срце во студена зима. ?●12 Месеци Гаранција ● Ако поради некоја причина не ви се допаѓа, ве молиме љубезно стапете во контакт со нас преку влезот "Контакт Продавач", ние ќе го вратиме или замениме! Кликнете На "Купи Сега", направете ја вашата животна топлина. 7 х 24Х подготвеност и вредни сите совети од нашите почитувани клиенти. Ние секогаш се подобруваме и обезбедуваме повеќе подобри предмети за вас. Лесен и Пренослив. СОНБИОН керамичкиот грејач на вентилаторот може да ве стопли во студена зима.