Бенет Обука Двд Ф/лоуранс Endура/сиера/сафари/надвор&засилувач; назад
  • Неодамнешно

Бенет Обука Двд Ф/лоуранс Endура/сиера/сафари/надвор&засилувач; назад

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лоуранс Endура, Сиера, Сафари, Надвор И Назад Предава Основни, Средни И Напредни Функции Научете ги сите карактеристики и функции и КАКО ДА ЈА КОРИСТИТЕ И МАКСИМИЗИРАТЕ вашата единица За Спуштање Обуката ЗА ДВД го олеснува тоа! Интерактивните менија овозможуваат брз и лесен преглед на поглавјето и ви овозможуваат да одите на одредена локација одново и одново. Овој чекор-по-чекор, НАСТАВЕН ДВД за обука ве води низ клучните карактеристики и функции на единицата Лоуранс од основите до напредното работење. Научете се што треба да знаете за да започнете со користење на вашиот нов сателитски навигатор. Чекор-по-чекор лекции вклучуваат : Основни : Вовед, Започнување, Сателитска Страница, Страница За Компас, Гпс Решение Средно : Патни Точки, Страница За Мапи, Опции За Мапи, Информации За Патување, Пронајдете Мени Напредно : Страница За Височина, Страница За Статус На Навигација, Правци, Песни, Дополнителни Функции, Уредување, Прилагодување Производ : БЕНЕТ ДВД ЛОУРАНС ENDУРА СИЕРА, Сафари, Надвор И НАЗАД Производител : БЕНЕТ МОРСКИ Видео Производител Дел Бр : n2382dvd upc : 097278023824.