Гпс Книга За Дневници - лесен за употреба гпс дневник Што Ги прави даночните одбивања ветре.
  • Неодамнешно

Гпс Книга За Дневници - лесен за употреба гпс дневник Што Ги прави даночните одбивања ветре.

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно тврдат сите бизнис и добротворни автомобил километража Автоматски снимајте патувања кога сте вклучени во штекер за автомобил (НЕ Е ПОТРЕБНА СИМ-картичка или батерија). Синхронизирајте го уредот со интернет поврзан КОМПЈУТЕР или Мек. Робусни Извештаи во лесен за употреба веб-интерфејс; Генерира прилагоден дневник за извештаи во согласност СО УЈП, Прилагодува извештаи за Трошоци итн. Идеален За Индивидуален Или Мал Среден Бизнис, 1 година гаранција. Бесплатна 12-месечна претплата активирана при регистрација на уредот. Потоа, годишна претплата од 24 долари годишно за Мапирање На Google. Малиот и стилски уред може лесно да се инсталира без потребни кабли. Наполнете ГО ВАШИОТ USB уред (i Phone, Blackberry, Garmin, Tom Tom итн.) Додека Книгата За ДНЕВНИК НА ГПС е во употреба. ГПС СО ВИСОКА чувствителност со податоци за помош за преземање за да се обезбеди брзо поправање НА ГПС. Големата меморија за најавување овозможува да се зачуваат значителна количина на податоци за следење на уредот помеѓу прикачувањата. Интуитивен ЛЕР индикатор обезбедува повратни информации за состојбата на уредот (ГПС фикс, меморија речиси целосна итн. Интелигентен алгоритам за одредување на почетните и крајните точки на патувањата. Практично и брзо регистрирајте го вашиот нов уред за следење преку интернет. Ако го користите Gps Класичниот уред, исто така ќе треба да ја инсталирате Нашата Апликација За Синхронизација, која се користи за синхронизација на податоците за вашето патување од уредот до веб-интерфејсот GPS Log Book. Уредот во ЖИВО автоматски поставува податоци. Инсталација без стрес, не се потребни жици! Нашиот Класичен уред се приклучува во вашето возило користејќи го штекерот за запалка. Уредот Во Живо се приклучува во портата ОБДИ на вашето возило, која се наоѓа веднаш под вашата контролна табла. Генерирајте извештаи за патувања за неколку секунди, вклучувајќи Книги За Даночни Дневници Во Согласност со САРС, Извештај За Даночни Службени Патувања, Детални Даночни И Резиме Извештаи, Извештај за Побарувања За Деловни Патувања, Список За Патувања Со Возила и Извештаи За Детали за Зоната. Поднесете ги вашите целосно усогласени извештаи за патување до УЈП за да го побарате вашето одбивање. Сите податоци за патување се безбедно зачувани во облакот за лесен пристап. Автоматско ажурирање на софтверот за уред ЗА Дневник НА ГПС. Автоматско само-ажурирање. Откако ќе се инсталира, не е потребна интервенција на корисникот за поставување податоци за најавување. Автоматски прегледајте ги најновите патувања откако Ќе се синхронизира КНИГАТА ЗА ДНЕВНИК НА ГПС. Безбедна веб-страница користејќи HTTPS гарантира дека откако ќе се најавите, сите податоци остануваат доверливи. Јасен, интуитивен интерфејс го прави прегледувањето/уредувањето патувања и податоци едноставно и ефикасно. Користи Google Maps,што обезбедува најсовремени достапни мапи. Со повеќе уреди и возила може да се управува од една сметка. Откако ќе се конфигурираат, патувањата можат автоматски да се категоризираат како personal или деловни. Интелигентен систем за создавање зони на локација со автоматско кршење на почетните и крајните точки на патувањето. Практични потсетници за е-пошта за важни настани (препорачана синхронизација, се приближува крајот на даночната година итн. Купете уреди и додатоци користејќи ја безбедната и безбедна онлајн продавница. Податоците може да се пристапат од каде било на располагање интернет конекција. Најавените податоци се достапни на системот повеќе од 5 години. Уредот GPS Log Book се приклучува во приклучок за запалка и ја следи употребата на возило, истовремено овозможувајќи му на корисникот да наплаќа USB уред.