ИГ-1 ЕГ909160 Карбид Алу-Моќност Агол Радиус Крај Мил Со Вратот, 2 Флејта, Никулец Сече Должина, Тик Завршница, 100 Мм Должина, 16,0 мм
  • Неодамнешно

ИГ-1 ЕГ909160 Карбид Алу-Моќност Агол Радиус Крај Мил Со Вратот, 2 Флејта, Никулец Сече Должина, Тик Завршница,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлични квалитети за сечење на нерѓосувачки челик, Алуминиум, бакар Зголемен век на траење на алатот и поголема точност на сечењето. Огледало лице-одлична завршна површина. Глобален лидер ВО алатките ЗА сечење, YG-1 обезбедува мелници со високи перформанси, вежби, славини и ротирачки алатки повеќе од 20 години. Искористувањето на натпреварувачкиот дух и вертикалната интеграција ни овозможува да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена. Ова е причината зошто велиме Дека ако НЕ Е YG-1, тоа не е совршено!.