Firestik KW7-P Оригинални 7-Метарски Cb Антена Неонски Розова
  • Неодамнешно

Firestik KW7-P Оригинални 7-Метарски Cb Антена Неонски Розова

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со автомобили, камиони, комбиња, мотоцикли и атв Може да се користи и во двојна или ко-фазна конфигурација кога е достапна метална рамнина за заземјување. Сите CB антени бараат фино подесување (SWR) на нивната последна локација за монтирање. Серпентина за вчитување НА АНТЕНАТА КВ. Добијте предупредување ЗА итни случаи НА НОАА и национални временски преноси. 100% Американски направени Со Американски материјали. Firestik KW7-P Оригиналниот 7-Метарски Cb Антена Неонски Розова.