СОЛУСТРЕ 12 парчиња Франгипани Прстен За Коса Плумерија Цветен Прстен За Коса Хавајски Вратоврска За Коса Еластична Коса Јаже Ленти За Коса За Декорација На Забави
  • Неодамнешно

СОЛУСТРЕ 12 парчиња Франгипани Прстен За Коса Плумерија Цветен Прстен За Коса Хавајски Вратоврска За Коса Еластична

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработен од врвен материјал со добро изработена изработка, еластичен и издржлив Дојдете со светли бои за вашиот избор. Одлично за пигтили, опашки и одлично како хавајски забави, тропски забави и подароци За денот на Мајките. Дизајнирани во форма на цвеќе, тие се елегантни и креативни. Лесен за носење и држете ја косата на место. Опис овој комплет цветни ленти за коса, изработен од врвен материјал со одлична изработка, се практични за долготрајна употреба. Одлично за девојче на забавата на Хаваи, церемонија, свадба, роденден итн. Компактен и лесен, лесен за носење и безбедно ја држи косата. Покрај тоа, одлично за фотографирање и фенси допир на вашата фризура. Карактеристики-Боја : Бела, црвена, виолетова, сина, розова и розова.- Материјал : Ткаенина.- Големина : Околу 5.- Изработен од врвен материјал со добро изработена изработка, еластичен и издржлив.- Дизајнирани во форма на цвеќе, тие се елегантни и креативни.- Лесен за носење и држете ја косата на место.- Дојдете со светли бои за вашиот избор.- Одлично за пигтили, опашки и одлично како хавајски забави, тропски забави и подарок За Денот на Мајката. Пакет Вклучувајќи 12 х плумерија коса бендови.