ТЕРАРИЈА НОВ ЈУЖЕН ВЕЛС-Нинтендо Прекинувач
  • Неодамнешно

ТЕРАРИЈА НОВ ЈУЖЕН ВЕЛС-Нинтендо Прекинувач

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поддршка на екранот на допир за брзо навигација во залихите и додавање повеќе финост во градењето, копањето и борбата (потребни се два контролери За Радост по играч) До 8-плеер онлајн игра (Нинтендо Прекинувач онлајн членство задолжително). Над 300 непријатели за борба, пораз и грабеж за плен. Над 20 Шефови и Настани за вистински тестирање на вештините на играчот. Крајна Игра Небесна Инвазија Настан И месечината господ конечниот шеф средба. Над 20 Биоми и Мини-Биоми за истражување, и над и под земја-од бујни шуми до неплодни пустини до зандани, подземјето, па дури и застрашувачката Корупција чекаат!. Нов Стручен Режим дизајниран да обезбеди нови предизвици дури и за најискусните ветерани од Терарија - со ветување за поголеми награди. Ажурирано изработка со повеќе опции додадена ставка. Над 20 Нпц за откривање, секој обезбедува свои придобивки и уникатен стил. Повеќе од 800 нови артикли за откривање-со што вкупниот број на артикли достигна повеќе од 3500!. Детални опции за градење кои се лесни за учење, но овозможуваат неверојатни подвизи на архитектурата во рацете на мајсторот. Самиот свет ви е на дофат на раката додека се борите за опстанок, богатство и слава. Истражувајте длабоко во кавернозни пространства, барајте уште поголеми непријатели за да ја тестирате вашата способност во борба или да изградите свој град-во Светот На Терарија, изборот е ваш!. Мешање елементи на класични акциони игри со слободата на креативност во стилот на песок, Терарија е уникатно искуство со игри каде и патувањето и дестинацијата се единствени како и самите играчи!. Копај! Истражуваат! Борба! Изгради! Самиот свет ви е на дофат на раката додека се борите за опстанок, Богатство и слава. Истражувајте длабоко во кавернозни пространства; барајте уште поголеми непријатели за да ја тестирате вашата способност во борба или да изградите свој град-во светот на терарија, изборот е ваш! Мешање елементи На Класични акциони игри со слободата на креативност во стилот на песок, терарија е уникатно искуство со игри каде и патувањето и дестинацијата се единствени како и самите играчи! Нов стручен режим Дизајниран да обезбеди нови предизвици дури и за најискусните ветерани од терарија - со ветување за поголеми награди.