3дроза девојка, жена лице и коњ-Коњ е мојот најдобар пријател боја текст-Плочки
  • Неодамнешно

3дроза девојка, жена лице и коњ-Коњ е мојот најдобар пријател боја текст-Плочки

DEN 407.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии( во инчи) : 12 Ч х 12 В х 1/4 Д Градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Девојка, жена лице и коњ - Коњ е мојот најдобар пријател текстуалната Плочка во боја е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.