Темно Владеење: Злобниот Спајдермен #3 ВФ/НМ ; Стрип | Отров на Марвел
  • Неодамнешно

Темно Владеење: Злобниот Спајдермен 3 ВФ/НМ ; Стрип | Отров на Марвел

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напишано Од Брајан Рид Илустрирано Од Крис Бачало, Роб Дисалво. Точка : Темно Владеење : Злобниот Спајдермен #3 Издавач : Насловна Уметник На Марвел : Писател На Крис Бачало : Уметник Брајан Рид : Крис Бачало, Роб Дисалво Приказни : Половина Човек. Сите Неверојатни оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.