ЈАИОГС Памучни Маици Машки Денот На Вљубените Мода Секојдневен 3д Дигитален Печатен Ревер Во Форма НА Срце Патент Долг Краток Ракав
  • Неодамнешно

ЈАИОГС Памучни Маици Машки Денот На Вљубените Мода Секојдневен 3д Дигитален Печатен Ревер Во Форма НА Срце Патент Долг

DEN 1118.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека Рамно затворање На Цврста Тока. Машинско Перење. Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека.Суво, Перење, Машинско Перење / Миење Раце Во Ладна Вода. Закачете Суво И Ниско Железо Доколку Е Потребно.Секој Проблем Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ќе Добиете Најдобро Решение. Сите отпечатоци од цвеќиња додаваат тропска привлечност на оваа секојдневна кошула на плажа и ја прават оваа кошула со копчиња да се избере за секоја пригода.Бидејќи материјалот ќе биде малку намален по миењето, ако претпочитате лабаво вклопување нарачајте една големина нагоре од големината на ознаката. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Совршен за пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Оваа кошула со памучно копче не само што е удобна,туку е и едноставна за перење.Упатствата за лесна нега се како што следува : Рачно Перење / Миење Во Машина Ладно,Закачете Суво,ниско железо доколку е потребно. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Овие деловни секојдневни кошули со кратки ракави за мажи стилски тенки кошули може лесно да се совпаднат со панталони за облекување, панталони, чино и фармерки. Машки кошули секојдневно лето Совршено За пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Одлично за секојдневно носење, дом, уличен стил, облека на плажа, хип-хоп, забава, фестивал, костим или некои други секојдневни прилики. Стојат јака, едноставен стил, цврста боја, тенок одговара, краток ракав, затворање копче надолу, заоблени полите, избрана копчето детали.