Рејберо Бебе Девојка Коса Клипови Лакови Барети 9 Пакет 9 Бои Ленена Ткаенина Лак Клип 4.5 Инчен Додатоци За Коса Облека За Глава За Жени Тинејџерски Девојчиња Мали Д?
  • Неодамнешно

Рејберо Бебе Девојка Коса Клипови Лакови Барети 9 Пакет 9 Бои Ленена Ткаенина Лак Клип 4.5 Инчен Додатоци За Коса

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предвремено затворање Цената е за 9пакување, еден комплет, 9 различни бои за вас, одговара на вашите различни потреби, добредојдовте да купите~. Големината е околу 4,5 инчи, изработена од памучни и ленени ткаенини со природно удобно чувство, многу мека и лесна што вашите девојки дури и не сфаќаат дека ја носат~. Погоден за девојчиња над 18 месеци, лесно прицврстете ја косата, облеката, лентите за глава итн. Тоа е добар избор за пигтајл или едноставно поставен на страната на главата. Овие бутик рачно изработени штипки за лак за коса ќе ги направат вашите мали девојчиња секој ден да се облекуваат пошармантно. Тие се погодни за роденденски забави, семејни фото реквизити, емисии за бебиња, натпревари и други облекувања на отворено. Тие Можат Добро Да Се Вклопат За Бебиња, Мали Деца и Девојчиња. Тие се совршени подароци кои се едноставни, елегантни и шик за вашата ќерка или девојчињата на вашите пријатели!. Карактеристики : Големина : 4,5 Инчен Материјал : Памучното И лененото Пакување вклучуваат : 9ПАКУВАНИ Ленени Ткаенини.