Рибок голем и висок голф
  • Неодамнешно

Рибок голем и висок голф

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер, спандекс Затворање на патент. Континуирана комфорна лента за удобност со скриени еластични инсерти. Двојно молеен фронт. Поштенски мува со затворање на копчињата. Странични џебови, џебови со копче за задно копче. Полиестер, спандекс. Затворање на патент. Континуирана комфорна лента со скриени еластични инсерти. Дво-задоволен пред. Лесен стил има континуирана комфорна лента за удобност со скриени еластични инсерти за подобро вклопување и опсег на движење низ целиот опсег на замав. Технички третирани Speed Wick Polyester/Spandex мешавина континуирана комфорна лента за удобност со скриени еластични инсерти со двојно молење на предната поштенска мува со странични џебови за затворање на копчињата, џебови за задно копче за копче 8½ "Inseam машина миење; увезено.