Зукеељт Корпа За Отпадоци Мала Мини Корпа За Отпадоци За Автомобили Торба За Складирање Кутии За Складирање Десктоп Канта За Ѓубре Кутија За Отпадоци Подароци Кан?
  • Неодамнешно

Зукеељт Корпа За Отпадоци Мала Мини Корпа За Отпадоци За Автомобили Торба За Складирање Кутии За Складирање

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа помалку простор ®Десктоп корпата за отпадоци усвојува нов дизајн, кој изгледа поперсонализиран. Тоа може да се користи како совршена декорација за десктоп или само десктоп ѓубре. ●Отворена полица е дизајнирана од едната страна, која може да складира канцелариски материјал, козметика, далечински управувач итн., што може да заштеди простор на работната површина. ●Капак за запечатување од типот на компресија : корпата за отпадоци на работната површина прифаќа капак на пружината за компресија, што го олеснува и побрзо отворањето и затворањето на корпата за отпадоци на работната површина. ● Капакот е затегнат. Додека капакот е затворен, ѓубрето на трпезариската маса воопшто нема да мириса. Затоа, можете да ставите многу миризливи корпи за отпадоци, за да не ја извалкате масата. Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа помалку простор. ®Десктоп корпата за отпадоци усвојува нов дизајн, кој изгледа поперсонализиран. Тоа може да се користи како совршена декорација за десктоп или само десктоп ѓубре. ●Отворена полица е дизајнирана од едната страна, која може да складира канцелариски материјал, козметика, далечински управувач итн., што може да заштеди простор на работната површина. ●Капак за запечатување од типот на компресија : корпата за отпадоци на работната површина прифаќа капак на пружината за компресија, што го олеснува и побрзо отворањето и затворањето на корпата за отпадоци на работната површина. ● Капакот е затегнат. Додека капакот е затворен, ѓубрето на трпезариската маса воопшто нема да мириса. Затоа, можете да ставите многу миризливи корпи за отпадоци, за да не ја извалкате масата. Материјал : ппсајз : околу 21*13*14см/8.46 во тежина : околу 300бојка : темно зелена.