3 Поставете Ламба За Дипломирање Венец 98 стапки Капаче За Дипломирање Пресврт Црно Злато Метален Ламбар и 3 Парчиња 32,5 стапки ЛЕД Стринг Светла За Училиште 2023 Оддел?
  • Неодамнешно

3 Поставете Ламба За Дипломирање Венец 98 стапки Капаче За Дипломирање Пресврт Црно Злато Метален Ламбар и 3 Парчиња

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што има Во Пакетот : ќе добиете 3 комплети украси за дипломирање за забава, вклучувајќи 3 парчиња венци од ламба за дипломирање и 3 парчиња жици за светла за дипломирање, кои се во доволна количина за да се нанесат Специфична Големина : секоја венец за дипломирање е широка околу 3,5 инчи/ 9 см и долга околу 32,5 стапки/ 10 метри, а должината на секоја светлосна низа е прибл. 32,5 стапки/ 10 метри, исто така, можете да ги поврзете заедно за украсување на училницата и домот. Атрактивна Декорација : оваа златна ламба венец е многу погодна за огради, врати, маси за забави или закачување, тоа е реално што може да се примени на матурските забави за да се тргне атмосферата. Детален Материјал : нашата венец за дипломирање е главно направена од ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ, што не е лесно да се скрши, мала тежина, треба однапред да ставите 3 bat батерии (не се вклучени) во кутијата за батерии на жицата за светла за дипломирање и да ја завиткате околу венецот. Места за широка Употреба : оваа венец со светла е погодна за забави за дипломирање во средно училиште или колеџ, украси за забави за дипломирање, украси во училница, роденденски забави, украси за внатрешни или надворешни простории, украси заachенски забави и така натаму. Карактеристики : Неопходни за забави за дипломирање : Нашата венец за дипломирање со светла може да се примени на забави за дипломирање за да ја направи атмосферата посилна. Слатки подароци : можете да ги испратите овие украси за дипломирање венец како подароци на вашите соученици, пријатели, сестри и многу повеќе, тие веројатно ќе бидат ценети што ги примиле. Спецификации : Главен материјал : дипломирање венец : Петколор : дипломирање венец : црна и златна светлина на стрингот на светлата за дипломирање : топла бела големина : Должина на венецот за дипломирање : околу 32,5 стапки/ 10 метри ширина на венецот за дипломирање : околу 3,5 инчи/ 9 цмградуциски светла : околу 32,5 стапки/ 10 метри пакетот вклучува : 3 х Дипломирање венец 3 х светла За Дипломирање забелешки : Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Мали Грешки во Големината.