Моен 86924 Палубата Монтирани Римски Када Тапа Трим Од Колекцијата Банбери, Хром
  • Неодамнешно

Моен 86924 Палубата Монтирани Римски Када Тапа Трим Од Колекцијата Банбери, Хром

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Посветен на исклучителна издржливост, иновации и софистициран стил Моен е посветен на дизајнирање и испорака на убави производи кои траат цел живот. Како бренд за славини #1 во северна америка, Моен нуди разновиден избор на смислено дизајнирани славини за кујна и бања, тушеви, додатоци, производи за безбедност на бања и кујнски мијалници за станбени и комерцијални апликации, секоја од нив обезбедува најдобра можна комбинација на значајни иновации, корисни карактеристики и трајна вредност.