Производи за ажурирање 6-инчен Фризби За Кучиња Мали, Лесни И Издржливи Фризби За Кучиња Направени Во Сад Играчка За Кучиња Фризби Со Светла Боја
  • Неодамнешно

Производи за ажурирање 6-инчен Фризби За Кучиња Мали, Лесни И Издржливи Фризби За Кучиња Направени Во

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено во САД Со Материјали Безбедни За Миленичиња Флексибилен за безбедна внатрешна / надворешна игра. Ултра тврд и отпорен на џвакање. Машина за миење садови безбедна, лесна за чистење, без "хемиски" мирис. Ултра Тежок Флаер Од 6 Инчи Е исклучително издржлива и возбудлива играчка за носење за вашиот најдобар пријател. Направена од најквалитетна флексибилна пластика од САД, оваа играчка нема да ја повреди устата или раката на сопственикот на кучето. Дизајнот е оптимизиран за фрлања на долги растојанија и стабилност во летот. Светлите бои се спротивставуваат на избледување на сонцето и лесно се наоѓаат дури и во најгустата четка. Ако не сте задоволни со квалитетот на другите брендови, пробајте го овој летечки диск, тоа е последното фризби што некогаш ќе го купите! Гордо направено во САД од сопственици на кучиња, за сопственици на кучиња.